„Pohled na svět očima dětí"
Hledat

Výsledky zápisu

            

 

Elektronický systém po zaevidování žádosti na příslušné mateřské škole vygeneruje na základě předem stanovených kritérií bodové skóre dítěte. Toto skóre je pro rozhodování ředitelky závazné.

Ve chvíli, kdy dosažené bodové skóre zařadí dítě v elektronickém systému do seznamu přijatých uchazečů, bude zákonný zástupce kontaktován ředitelkou školy, a to telefonicky nebo mailem, podle toho, jaké spojení uvede v žádosti. Tento způsob bude aplikován v případech, kdy žadatel podal žádost do více mateřských škol. V případě, že zákonný zástupce projeví svou vůli k přijetí dítěte do konkrétní mateřské školy, dohodne s ředitelkou školy další postup, který povede k zastavení probíhajícího správního řízení v ostatních mateřských školách, kam podával žádost.

 

Důležité!

V průběhu 2-3 týdnů se pořadí v seznamech mění, a to v závislosti na počtu zastavovaných řízení. Tzn. v 1.týdnu může být žádost mezi nepřijatými a ve 2.týdnu se může přehoupnout již mezi přijaté.

Šance na přijetí v průběhu probíhajícího řízení vám nejlépe může osvětlit ředitel školy podle počtu duplicit v seznamu přijatých. Nemají-li děti, které má v seznamu přijatých dětí, tuto školu v preferencích na 1. místě, je pravděpodobné, že po přijetí na vybranou školu vezmou žádost z jeho školy zpět a uvolní tak místa dětem, které jsou (dočasně) pod čarou přijatých. Dotaz je nejlépe vznést mailem na konci 2. týdne příjímání. Podle počtu nabízených volných míst může tak být přijat i uchazeč, který se v prvních dnech přijímání nalézá i např. na 30. místě „pod čarou“. Před tím než přijmete přijetí do konkrétní mateřské školy a zastavíte na dalších školách správní řízení, proto doporučuji kontaktovat ředitele mateřské školy, kterou jste v preferencích uvedli na 1. místě a ověřit si případnou možnost přijetí dítěte.

 

Způsob zveřejnění výsledků:

Po ukončení přijímacího řízení bude seznam přijatých uchazečů (pod příslušným identifikátorem žádosti dítěte) zveřejněn na vstupních dveřích pavilonu B v MŠ Vrchlického nábřeží 1a a na webových stránkách školy po dobu 15 dnů.

Nepřijatým uchazečům bude rozhodnutí zasláno na doručovací adresu uvedenou v žádosti (doporučeně s dodejkou), pokud si je nevyzvedne osobně. Při osobním vyzvednutí mohou být probírány další možnosti.

Zákonnému zástupci, který zastaví probíhající správní řízení o přijetí k předškolnímu vzdělávání (např. tím, že přijme přijetí na jiné škole), bude usnesení o zastavení správního řízení v dané věci (přijetí k předškolnímu vzdělávání) zasláno na e-mailovou adresu.

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
Výsledky zápisu.docx61,6 kB28.03.2022 22:14
 
© www.ms-vrchlickeho.cz - vytvořte si také své webové stránky